Menu
Reference naší práce

Rádi děláme velké věci

Začalo to před čtvrt stoletím kompletní digitalizací Ottova slovníku naučného – 80 kg knih zkomprimovaných na 12gramový disk. Výsledek byl nad očekávání a od té doby jsme se nezastavili. Krotíme informace, dáváme jim řád. Strukturujeme objemná monstra dat a poskytujeme je prostřednictvím uživatelsky vstřícných nástrojů. Firmy, právní experti, legislativci, nejširší veřejnost. Miliony zájemců od nás i ze zahraničí využijí každý měsíc některou z našich služeb.
Rodina portálů EPI.SK

Rodina portálů EPI.SK

Poradca Podnikateľa je největší vydavatelský a vzdělávací dům v oblasti ekonomiky, práva, daní a mezd na Slovensku. Před více než 15 lety nám jeho zakladatelé svěřili do správy a k dalšímu rozvoji své rodinné stříbro - portál EPI.SK. Od té doby jsme společně pustili do světa již třetí verzi komplexní webové aplikace s úplným kompendiem klíčových právních a ekonomických informací. Díky našemu přičinění stránky EPI.SK postupně přerostly parametry pouhého informačního systému a staly se efektivním a hojně vyhledávaným pracovním nástrojem profesionálů práva. Důležitou roli přitom hrají specializované portálové deriváty, jako jsou Daňové centrum, Mzdové centrum, Vzdelávacie centrum, Verejná správa a další.

Zákony pro lidi

Zákony pro lidi

Služba Zákony pro lidi začala vznikat už na začátku uplynulé dekády. Nejnavštěvovanější právní portál v ČR poskytuje veřejnosti všechny předpisy Sbírky zákonů v aktuálních zněních zdarma. Nejenom profesionálové práva pak využívají placenou nadstandardní službu Zákony pro lidi Plus se sadou chytrých nástrojů a funkcí. Hlavní předností portálu není jen mimořádný objem poskytovaných informací, ale zejména srozumitelnost, rychlost a uživatelská přívětivost.

Více o projektu
EUR-Lex, Europarlament, Soudní dvůr EU

EUR-Lex, Europarlament, Soudní dvůr EU

Každý zájemce, který vyhledává právní informace v systému EUR-Lex, je vyhledává podle klíčů nastavených programátory společnosti AION a na základě dat vytříděných jejími právníky. AION uspěl v náročném tendru na projekt indexace a právní analýzy předpisů EU. To znamená, že v současnosti analyzuje a vytváří metadata pro desetitisíce dokumentů Evropské komise, Evropského parlamentu a Soudního dvora EU ročně. Ty jsou poté publikovány na veřejném právním informačním portálu EUR-Lex, který je k dispozici ve 24 jazycích doslova miliardám lidí.

Důvěry Úřadu pro publikace EU si nesmírně vážíme a děláme vše proto, abychom vysoké nároky naplnili.

Webová databáze ATOM

Webová databáze ATOM

Veškeré projekty společnosti AION řídí webová databáze ATOM. Jedná se o vlastní in-house produkt vyvinutý a zdokonalovaný tak, aby dokázal plnit požadavky na řešení stále náročnějších úkolů. Výhodou systému je, že jej lze snadno, rychle a bez větších nákladů adaptovat na nejrůznější typy projektů dokumentového a znalostního managementu.

Rádi pomáháme

 
Kontaktujte nás